Pompy odwodnieniowe Flygt 2800

pompy odwodnieniowe Flygt 2800

Wśród wielu różnych urządzeń dostępnych na rynku, pompy odwodnieniowe Flygt 2800, to jedne ze zdecydowanie najbardziej zaawansowanych. Są to pompy zatapialne, przeznaczone do zadań specjalnych, do wymagających zastosowań, gdzie inne urządzenia stosunkowo szybko ulegają uszkodzeniom. Do prac, w których inne pompy zatapialne po prostu sobie nie radzą. Na chwilę obecną, pompy odwodnieniowe Flygt 2800, znajdują bardzo szerokie zastosowanie w wielu branżach. Możemy więc z czystym sumieniem mówić o nich, jako o bardzo popularnym rozwiązaniu w zakresie techniki pompowej.

Czym charakteryzują się pompy odwodnieniowe Flygt 2800?

Przede wszystkim, mogą poszczycić się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wyposażone są w specjalny zawór powietrzny, gwarantujący bezpieczeństwo w razie okresowej pracy na sucho. Silnik wykonany jest w klasie H, co zapewnia wysoki poziom sprawności a jednocześnie redukuje w wyraźny sposób ilość wydzielanego przez pompę ciepła. Obudowa stojana wykonana jest z aluminium co przy zachowaniu dużej ilości oleju, gwarantuje sprawne przenikanie ciepła z silnika.

Są to rozwiązania znane nam z pomp Flygt BIBO. Można wręcz powiedzieć, iż pompy odwodnieniowe Flygt 2800 to bardziej unowocześniona wersja tych właśnie pomp, które swego czasu także cieszyły się dużym poziomem popularności.

Nowe rozwiązania technologiczne w pompach Flygt 2800

Jak już wspomnieliśmy, znajdziemy tutaj także nowoczesne rozwiązania technologiczne, które podnoszą ogólny poziom jakości, sprawności, wydajności oraz poziomu trwałości, jakimi charakteryzują się pompy odwodnieniowe Flygt 2800.

  • Technologia Dura-Spin – czyli zamknięta konstrukcja wirnika, którego pokrywa ssawna jest wyposażona w rowki Dura-Spin. Zapewnia to ochronę szyjki wirnika przed ścieraniem w wyniku kontaktu z medium z zawartością cząstek ściernych.
  • Technologia Hard-Iron – wirnik, jak również pokrywa ssawna wykonane są ze stali o twardości 60HRC. Zapewnia to wydłużenie okresu żywotności całego urządzenia.
  • Technologia PolyLife – poszczególne części urządzenia, są pokryte powłoką chroniącą je przed ścieraniem.
  • Technologia Spin-Out – czyli dodatkowa ochrona zewnętrznego uszczelnienia, co znacznie wydłużą jego żywotność.

Można więc powiedzieć, iż pompy odwodnieniowe serii 2800 to na dzień dzisiejszy jedne z lepszych jednostek do zadań specjalnych, dostępne na rynku. Wykorzystanie tego typu jednostek w najtrudniejszych zadaniach, zapewnia nam wysoki poziom skuteczności i bezpieczeństwa realizowanego zadania.

Podsumowanie.

Inwestując w pompy odwodnieniowe Flygt 2800, możemy zyskać pewność, iż sprawdzą się w zróżnicowanych, w szczególności zaś trudnych i wymagających zadaniach. Wszędzie tam, gdzie potrzeba trwałej i bezpiecznej jednostki pompowej, pompy odwodnieniowe Flygt 2800 będą wyborem zdecydowanie najlepszym, na jaki możemy się zdecydować.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*