Pompy Evak

pompy Evak

Profesjonalne pompy Evak to cały szereg urządzeń pompowych przeznaczonych do pracy w bardzo zróżnicowanych warunkach. Wśród urządzeń dostępnych w ofercie firmy Evak, znajdziemy pompy zatapialne do pracy z wodą czystą, zabrudzoną, ze ściekami, ze szlamem, z zawartością materiałów ściernych, a także z cieczami agresywnymi chemicznie. Poszczególne pompy Evak, różnią się od siebie zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi, oraz parametrami technicznymi. Wszystkie jednak charakteryzują się tym, iż są to pompy w pełni profesjonalne, wykonane bardzo starannie, gwarantujące wysoki poziom zadowolenia z pracy dla każdego użytkownika.

Czym charakteryzują się pompy Evak?

Oczywiście, poszczególne urządzenia mają swoje cechy charakterystyczne. Jednakże wszystkie, dostępne na rynku pompy Evak, mają pewne cechy wspólne.

  • Trwałość – pompy Evak wykonywane są z najlepszych jakościowo, dostępnych na rynku materiałów, dzięki temu, ich żywotność stoi na bardzo wysokim poziomie.
  • Konstrukcja – zaawansowane rozwiązania technologiczne, przyczyniają się do wysokiego poziomu wydajności i wygody w obsłudze poszczególnych jednostek.
  • Niezawodność – przy odpowiednim podejściu i okresowej konserwacji, pompy Evak to jedne z najbardziej niezawodnych pomp zatapialnych na rynku.
  • Odporność na uszkodzenia – bardzo dobre rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe, sprawiają, iż nawet w najtrudniejszych warunkach pracy, pompy zatapialne marki Evak są wysoce odporne na ewentualne uszkodzenia.

Są to niewątpliwie konkretne korzyści, na które zwracać będzie uwagę każdy użytkownik. W końcu wydając spore pieniądze na pompę zatapialną do zastosowań profesjonalnych, chcemy aby była ona zawsze gotowa do pracy i gwarantowała nam jak najlepsze warunki jej realizacji.

Obsługa serwisowa marki Evak.

Istotną z punktu widzenia polskiego użytkownika informacją jest także to, iż od niedawna w Ustroniu funkcjonuje centrum logistyczno-serwisowe marki Evak. Centrum to powstało w ścisłej kooperacji pomiędzy firmą Evak, oraz polskim dystrybutorem jej produktów, firmą PPHU Klaudia z Ustronia. Dzięki powstaniu tego centrum, polscy klienci firmy Evak, zyskają przede wszystkim na usprawnieniu procesu obsługi klienta. Zamówione pompy, jak również części zamienne będą dostarczane znacznie szybciej. Tym bardziej, iż spora ich część będzie znajdywać się w magazynie w Ustronie. Poza tym podniesie się także jakość obsługi serwisowej marki Evak.

Centrum serwisowe Evak Europe w Ustroniu to na pewno bardzo dobry ruch z punktu widzenia polskiego klienta, który tylko na tym zyska. Zresztą sama firma także skorzysta, bowiem przełoży się to z pewnością na wzrost zainteresowania produktami firmy Evak.

Podsumowanie.

Ostatecznie, możemy powiedzieć, iż pompy Evak, będą stawać się w naszym kraju coraz bardziej popularne. Wpływ na ten stan rzeczy ma oczywiście wysoki poziom jakości dostarczanych pomp, ale także powstałe właśnie centrum serwisowo-logistyczne w Ustroniu. Dzięki temu wszystkiemu, klienci będą jeszcze bardziej zadowoleniu, zaś pompy Evak, będą jeszcze bardziej pożądane na naszym rynku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*