O serwisie

estetyczny ogród przydomowySerwis internetowy ogrodynka.pl jest poświęcony szeroko rozumianemu ogrodnictwu. Na łamach serwisu można znaleźć przede wszystkim porady ogrodnicze, dzięki którym zakładanie i pielęgnacja przydomowych ogrodów stanie się jeszcze prostsza.

Strona powstała ze względu na fakt, iż w trakcie naszego wieloletniego doświadczenia zawodowego przy zakładaniu i pielęgnacji przydomowych ogrodów, przekonaliśmy się, jak małą wiedzę w tym zakresie posiadają ich właściciele. Bardzo trafialiśmy na zaniedbane ogrody, czy też ogrody, które przy największych staraniach właściciela niestety nie stawały się zbyt urokliwe. przyczynami tego stanu rzeczy były zazwyczaj:

  • wadliwie przygotowane podłoże
  • niewłaściwe nawadnianie
  • brak zasilania gleby
  • nieprawidłowa pielęgnacja roślin

W związku z tym też, postanowiliśmy prowadzić stronę ogrodynka.pl, w celu wskazania podstawowych prawideł związanych z zakładaniem, nawadnianiem oraz pielęgnacją przydomowych ogrodów. Mamy nadzieję, iż dzięki naszym poradom, Wasze ogrody staną się piękniejsze, a nasza praca przy pielęgnacji ogrodów, nie będzie polegać na całkowitym tworzeniu ich od nowa, jak to ma miejsce w przypadku źle założonych ogrodów.

Zapraszamy serdecznie do lektury naszych porad ogrodniczy i życzymy wyjątkowo dobrych efektów prowadzenia przydomowego ogrodu

zespół serwisu ogrodynka.pl